Fotobudka na koncercie charytatywnym w Sędziszowie

Uwielbiamy dzielić się pozytywną energią i dostarczać mnóstwo radości na wyjątkowych imprezach, dlatego nie mogło zabraknąć Fotobudki w Sędziszowie na koncercie charytatywnym zorganizowanym przez samorząd gminy! To było piękne wydarzenie, które goście mieli okazje uwiecznić na magicznych fotografiach zrobionych w naszej Fotobudce!

Gwiazdka dla Krystianka i Radka – wyjątkowa inicjatywa charytatywna

17. grudnia 2017 roku w Samorządowym Centrum Kultury odbył się niezapomniany, gminny koncert charytatywny, dedykowany dwóm mieszkańcom Sędziszowa. „Gwiazdka dla Krystianka i Radka” to piękna inicjatywa, której celem było zebranie środków na leczenie dwóch chłopców. Pierwszy z nich – Krystian – urodził się bez gałek ocznych, a do prawidłowego rozwoju potrzebuje co trzy miesiące specjalnej stymulacji w postaci zakładania inteligentnych gałek. Drugi z mieszkańców Sędziszowa – Radek – cierpi na rzadką chorobę genetyczną – rdzeniowe zwiotczenie mięśni, które sprawia, że przez cały czas potrzebuje on pomocy respiratora przy oddychaniu. Niezwykle kosztowne leczenie oraz rehabilitacja Krystianka i Radka przerastają możliwości finansowe rodzin, dlatego cała gmina postanowiła wspomóc chłopców i ich rodziców. Dzięki dodatkowym środkom z charytatywnego koncertu zorganizowanego z okazji Gwiazdki, możliwy będzie zakup leków oraz opłacenie czasowej rehabilitacji.

 

Magiczne Lustro Fotobudka w Sędziszowie na koncercie charytatywnym

Fotobudka podkarpackieWydarzeniu, które odbyło się w Samorządowym Centrum Kultury w Sędziszowie towarzyszyło nie tylko unoszące się w powietrzu poczucie czynienia dobra, ale też rozliczne atrakcje, między innymi aukcja przedmiotów, które każdy z mieszkańców mógł przynieść na licytację. W takim miejscu i czasie nie mogło zabraknąć też Fotobudki Crystal Mirror i jej przedstawicieli, którzy postanowili przyłączyć się do akcji, a przy tym zapewnić obecnym wyjątkową atrakcję! Tam gdzie pojawia się Fotobudka, tam od razu robi się wesoło, a jeśli w grę wchodzi szczytny cel – tym chętniej weźmiemy udział w wydarzeniu. W Magicznym Lustrze miał okazję przejrzeć się każdy, kto przyłączył się do Gwiazdki dla Krystianka i Radka i przybył na wyjątkowy koncert charytatywny 17. grudnia. Dzięki obecności Fotobudki w Sędziszowie wszyscy mieszkańcy zapamiętają to wydarzenie na długo – wystarczy, że spojrzą na fotografie!