Fotobudka na studniówkę – LO im. Kard. S. Wyszyńskiego w Staszowie

Początek roku to czas Studniówek – imprez przypominających rodzicom, że ich pociechy są prawie dorosłe i już za chwilę i będą przystępować do jednego z najważniejszych egzaminów – Egzaminu Dojrzałości zaś młodzieży, że kończy się pewien etap w ich życiu a zaczyna kolejny . Po wielu miesiącach nauki przychodzi czas, w którym można zapomnieć o nauce do matury i odstresować się . Dla każdego z nas Studniówka to jeden z pierwszych tak ważnych imprez. Każdy chce wyglądać bajecznie i czuć się wyjątkowo, dlatego też przygotowania trwają wiele miesięcy.

fotobudka na studniówkęEkipa Crystal Mirror Fotobudki miała okazję gościć na Studniówce LO im. Kard. S. Wyszyńskiego w Staszowie, która odbyła się w miejscowej restauracji LORD. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki nie czuliśmy się zaskoczeni: perfekcyjnie przygotowana sala, wyborne jedzenie, fantastyczne dekoracje, nowoczesna muzyka a przed wszystkim: cudowna, uśmiechnięta młodzież pełna entuzjazmu. Widać było, że ten wieczór nie był dziełem przypadku. Do poloneza mężczyźni ruszyli w garniturach a kobiety w białych koszulach oraz czarnych, długich, eleganckich spódnicach. Po chwili jednak wszystkie damy zmieniły swój ubiór na subtelne suknie wieczorowe. Ewidentnie wszystkie były gwiazdami tego wieczoru! W momencie do naszej fotobudki ustawiła się kolejka chcąca uwiecznić pięknie chwile ze swoimi przyjaciółmi. Kolejne godziny mijały przy robieniu fotek, dobrej zabawie oraz kolekcjonowaniu wspomnień. Każde zdjęcie było inne, wyjątkowe a wygłupom nie było końca. Jak wielkie było nasze zdziwienie kiedy przed obiektywem pojawiły się małpki, szejk oraz zakonnice! Kolejny raz udowodniono nam, że ta młodzież potrafi się bawić a w ich głowach jest mnóstwo pomysłów. Zaowocowało to świetnymi zdjęciami, które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Nie zabrakło również zakochanych par. Miłość wisiała w powietrzu podczas tworzenia kolejnych fotografii.

Tworzenie studniówkowej galerii było czystą przyjemnością. Uśmiech sam pojawiał się na twarzy. Mamy nadzieję, że dla wszystkich licealistów był to wymarzony wieczór, który pozwolił zapomnieć o wszystkich troskach związanych z maturą. Kasztany zakwitną już wkrótce, więc życzymy wszystkim maturzystom powodzenia oraz spełnienia swoich planów!